Magazinë

Zbulohen të ftuarit specialë të mbrëmjes së sotme në "Cherry on Top"!

Shkruar nga Liberale

Zbulohen të ftuarit specialë të mbrëmjes së sotme

“Cherry on Top” nga Bora Zemani ka nisur sonte rrugëtimin në ekranin e Top Channel. “Cherry on Top” është një program Prime Time, prej 90 minutash, i cili synon të bëjë bashkë në studio njerëz me profile të larta në profesionet e tyre, duke shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal, pa patur egon apo dëshirën e protagonizmit.

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e sotme do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar. Të ftuar mbrëmjen e sotme në “Cherry on Top” do të jenë të ftuar: Amos Zaharia, Lore, Rita dhe Roza Lati për intervista dhe deklarata ekskluzive që nuk duhen humbur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cherry On Top ???? (@cherryontop.tch)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH