Magazinë

“Vitet e fundit nuk kanë qenë të lehta, kam kaluar edhe një divorc”- Alfio Rrotani bëhet pjesë e “BBVIP3“

Shkruar nga Liberale
“Vitet e fundit nuk kanë qenë të lehta, kam kaluar edhe

Shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani njëherësh edhe sipërmarrës, do të jetë banori më i ri i shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Ai ka treguar se në “Big Brother“ hynë sepse ka nevojë për ndryshim, teksa mbetet i hapur edhe për të gjetur dashurinë.

“Vitet e fundit nuk kanë qenë të lehta për mua, kam pasur probleme në biznes, më familje, në shoqëri. Kam kaluar një divorc dhe nuk ka qenë e lehët. Kam nevojë për një ndryshim. Unë dua të jem shembull për djalin tim, i cili dua që të thotë ‘dua të bëhem si babi’. Kam nja dy vite që zemra ime sikur ka vdekur për sa I përket njerëzve. Por do ishte shumë bukur nëse aty brenda do gjeja dikë që do e doja.”- tha Alfio.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH