Magazinë

VIDEO / E papritur, Belen Rodriguez i del gjoksi në mes të programit!

Shkruar nga Liberale

VIDEO / E papritur, Belen Rodriguez i del gjoksi në mes të programit!

Belen Rodríguez, është një prezantuese tërheqëse argjentinase e cila fitoi një popullaritet të jashtëzakonshëm falë lidhjeve të dashurisë me atletë të famshëm dhe të pasur. Ajo përjetoi një incident të pazakontë gjatë xhirimit të një shfaqje televizive.

Përkatësisht, në rrjetet sociale është shfaqur një video interesante e Rodríguez nga regjistrimi i një emisioni të njohur.

Prezantuesja provokuese 39-vjeçare veshi një jumpsuit lëkure që ngjitej pas trupit të saj të skalitur në mënyrë perfekte. Në një moment, ajo ka shtrirë befas krahët dhe ajo është zbërthyer në një vend të sikletshëm, kështu që gjoksi i ka dale jashtë  për një moment.

Prezantuesja ishte në tronditje të plotë, dhe Belen po bërtiste nga të qeshurat.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Belen Fp (@belenrodriguezohmeodeo)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH