Magazinë

Trump prezanton linjën e tij të atleteve, dhe një palë shiten për 399 dollarë

Shkruar nga Liberale

Trump prezanton linjën e tij të atleteve, dhe një palë

 

Ish-presidenti amerikan Donald Trump ka lançuar linjën e tij të këpucëve të markës Trump në Sneaker Con – në një konventë për adhuruesit e atleteve në Filadelfia.

Pamja e tij u prit me brohoritje të forta si dhe brohoritje pasi ai prezantoi një palë këpucë ngjyrë ari që shiteshin në internet për 399 dollarë.


Lëvizja e tij vjen një ditë pasi një gjykatës e urdhëroi atë të paguante gati 355 milionë në shtetin e Nju Jorkut për gënjeshtra për vlerat e pronave të tij.


Trump pritet gjerësisht të jetë kandidati republikan në zgjedhjet presidenciale të nëntorit në SHBA.

 

Trump prezanton linjën e tij të atleteve, dhe një palë

 

 

 

 

 

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH