Magazinë

"Ta ka marrë burrërinë gruaja"/ Agravon debati mes dy banorëve: Boll o gjigand!

Shkruar nga Liberale

"Ta ka marrë burrërinë gruaja"/ Agravon debati mes dy

Liami dhe Romeo vijojnë të kenë përplasje të vazhdueshme me njëri-tjetrit, e cila fillimisht nisa nga pretendimet e Liamit se Heidi e kishte provokuar dhe ngacmuar.

Ditën e sotme, teksa kanë qenë në oborr, Liami ka qenë i përfshirë në një debat me Françeskën, ku ka ndërhyrë gjithashtu edhe Romeo.

Shkak për debatin është bërë pikëerisht fakti se Liami dhe Egla ditën e sotme janë përqafuar së bashku, duke lënë pas ofendimet mes njëri-tjetrit. Në lidhje me këtë situatë, Françeska ka reaguar ashpër, duke i thënë Liamit se ajo ka të quajtur manjak dhe sot shkon e përqafon.

Biseda e plotë:

Romeo: E ka përdorur si situatë.

Françeska: Për Eglën e kam parasysh se sa manipuluese është por ky që ka bërë gjithë këtë skenë se është i prekur dhe i lënduar, bën sikur kërkon të drejtën dhe sot shkon dhe përqafon Eglën.

Liami: Dhe do vazhdoj ta kërkoj kur kam të drejtë.

Romeo: Ai ka qarë në dhomë të rrëfimit. Çfarë turpi o plak.

Liami: Ti Françeska vazhdo ti se e ke mbyll punën por do i kthej përgjigje këtij djalit.

Romeo: Kur ka të drejtë ka të drejtë ajo.

Liami: O djali, me ato fjalë që më ke thënë ti mua, unë të kam lënë qetësi që të jetosh jetën tënde me të dashurën tënde. Dhe atë s’po e bën dot.

Romeo: Përveçse të merresh me gra, bën ndonjë gjë tjetër?

Liami: Një nga gratë je ti.

Romeo: Kjo gjëja mbaron këtu o gjigand.

Liami: Qetësohu.

Romeo: A e di o shpirt që kjo mbaron?

Liami: Ta ka marrë burrërinë gruaja o zemra, e ka ajo në dorë.

Kujtojmë gjithashtu se Egla dhe Juli janë përballur në një televotim se kush është më i preferuar për publikun. Votoni në sondazhin tonë duke klikuar këtu.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH