Sport

VIDEO/ Shqipëri-Itali, ja momentet e golave spektakolarë

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Shqipëri-Itali, ja momentet e golave spektakolarë

Goli që erdhi vetem 23 sekonda nga fillimi i ndeshjes duket sikur i rriti shpresat për fitore të kombëtares sonë, e cila mori epersinë që në minutin e parë.

Mirëpo epërsia nuk zgjati shumë sepse Italia shënoi më pas 2 gola brënda 5 minutave, dhe kështu me Italinë në kryesim u mbyll dhe pjesa e pare. Këto ishin momentet e golave spektakolarë të shënuar në shumë pak minuta.

Ndeshja është ende e hapur dhe kombëtarja jonë ka ende mundesi të barazojë apo edhe të përmbysë rezultanin në Dortmund të Gjermanisë.Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH