Sport

(VIDEO) Atletico Madrid bën gjestin e papritur ndaj Ledri Vulës dhe Flor Mumajesit! Për çfarë bëhet fjalë?

Shkruar nga Liberale

(VIDEO) Atletico Madrid bën gjestin e papritur ndaj Ledri Vulës dhe

Atletico Madrir një nga klubet më të vjetra spanjolle së fundmi na ka çuditur të gjithëve.

(VIDEO) Atletico Madrid bën gjestin e papritur ndaj Ledri Vulës dhe
Në një nga sondazhet e shumta që bën në rrjetin social TikTok, ku pyetja e radhës për ndjekësit e faqes ishte “cili lojtar është në fotografi”, shkëputur nga stërvitja ditore.

(VIDEO) Atletico Madrid bën gjestin e papritur ndaj Ledri Vulës dhe

Ajo që na tërhoqi vëmendjen ishte kënga që kishin zgjedhur për të shoqëruar klipin dhe ajo është kënga “Beautiful”, e kënduar nga dy artistët shqiptar Flori Mumajesi dhe Ledri Vula. 

Videon e gjeni këtu

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH