Sport

"Qofsh i bekuar biri im", portieri i Kombëtares, Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë (FOTO)

Shkruar nga Liberale

"Qofsh i bekuar biri im", portieri i Kombëtares, Etrit Berisha

Portieri i Kombëtares Shqiptare, Etrit Berisha është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë ai përmes një postimi në Instagram, ku ka postuar foton e djalit të porsalindur, të cilin e kanë quajtur Edgar.

“Mirë se vjen biri im Edgar, lumturia mamit dhe babit, qofsh përjetë i bekuar”, ka shkruar Berisha krahas fotos që ka shpërdarë në rrjetet sociale. 

"Qofsh i bekuar biri im", portieri i Kombëtares, Etrit Berisha

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH