Sport

Qazim Laçi merr ofertën e pazakontë pas ndeshjes me Spanjën, tifozja i propozon LIVE (Video)

Shkruar nga Liberale

Qazim Laçi merr ofertën e pazakontë pas ndeshjes me

Humbja me Spanjën i riktheu para kohe kuqezinjtë në shtëpi.

Megjithatë përkrahja dhe mbështetja e tifozëve ndaj futbollistëve nuk mungoi pavarësisht eliminimit. Madje pati nga ata që morën edhe oferta “serioze”, jo për të ndërruar skuadër, por për martesë.

Një suprizë e tillë i erdhi LIVE mesfushorit luftarak, Qazim Laçi. Autorit të golit të parë në ndeshjen me Kroacinë e ka propozuar "live" e dashura.

Ndërsa gazetari po raportonte nga qendra e Tiranës atmosferën post ndeshjes, një tifoze doli para kameras me një pankartë në dorë ku shkruhej: “Laçi martohu me mua”.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH