Sport

Panik në ndeshjen Skoci-Hungari, lojtari hungarez bie në tokë pa ndjenja

Shkruar nga Liberale

Panik në ndeshjen Skoci-Hungari, lojtari hungarez bie në tokë pa

Një dëmtim i rëndë ka ndodhur në sfidën mes Skocisë dhe Hungarisë në Stuttgart.

Sulmuesi hungarez, Barnabas Varga u përplas në zonë dhe ra menjëherë në tokë.

Gjendja e tij dukej e rëndë, pasi lojtarët shkuan menjëherë ta mbulonin, ndërkohë që stafi mjekësor bënte punën e vetë.

Më pas ai u shoqërua menjëherë me barelë jashtë fushe, duke u transportuar menjëherë në spital.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by 433 (@433)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH