Sport

Nis shitja e biletave për miqësoren Shqipëri-Kili që luhet më 22 mars në Parma

Shkruar nga Liberale

 

Nis shitja e biletave për miqësoren Shqipëri-Kili që luhet

Më 22 mars, Kombëtarja shqiptare do të rikthehet sërish në fushë për të luajtur një ndeshje miqësore ndaj Kilit.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Ennio Tardini” në Parma të Italisë, duke nisur nga ora 20:45.

Federata Shqiptare e Futbollit dëshiron të njoftojë të gjithë futbolldashësit dhe tifozët e Kombëtares se nga dita e sotme do të kenë mundësi që të blejnë biletat e tyre për këtë sfidë duke klikuar në linkun: Bileta për ndeshjen Shqipëri – Kili.

Nis shitja e biletave për miqësoren Shqipëri-Kili që luhet

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH