Showbiz

“Më vodhe gjumin”, Albano i shkon tek krevati Baby G, prekje dhe puthje mes tyre

Shkruar nga Liberale

“Më vodhe gjumin”,  Albano i shkon tek krevati Baby G, prekje

Dy banorët e fermës Vip, Albano dhe Baby G qëndruan zgjuar deri në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure.

Ndërsa ai i është afruar krevatit të Baby G, për t’i uruar asaj natën e mirë, nuk ka hezituar t’i puthë asaj dorën.

Ky gjest i tij ka sjellë të qeshura dhe afrimitet mes tyre. Përveç kësaj Albano i rrëfen Baby G se ajo është arsyeja pse ai nuk mund të flej.

Albano: Të putha dorën si zonjushë, po pse çfarë jam unë Papa i Romës që do të më puthësh edhe ti dorën? Zonjushave iu puthet dora, jo burrave.

Baby G: Epo unë jam gangsta, unë jam si çun.

Albano: Jo, të kam parë me shumë vëmendje dhe nuk ke asnjë lidhje me çunat.

Albano: Je shumë femër si shumica e femrave.

Baby G: Pse nuk shkon të flesh?

Baby G: Po se ke pirë shumë kafe.

Albano: Më ke vjedhur gjumin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @fermavip.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH