Sport

Me trupin si BISHË e duke marrë rreze dielli, Georgina Rodriguez pozon FOTO me yllin e futbollit, Cristiano Ronaldo nga plazhi në Abu Dhabi

Shkruar nga Liberale

Me trupin si BISHË e duke marrë rreze

Georgina Rodriguez ka postuar një seri fotosh në rrjetet sociale, ku shfaqet duke shijuar plazhin në Abu Dhabi. 

Partnerja e Cristiano Ronaldos është shumë aktive në Instagram dhe kujdeset të ndajë me publikun momente nga përditshmëria e tyre.

Bukuroshja me superfoma këtë herë ka postuar në llogarinë personale foto të saj dhe të asit portugez të futbollit, nga pushimet e tyre në plazh.

Në fotot e tjera, Georgina ka pozuar me rroba banje teksa merr rreze dielli, ndërsa në një tjetër foto është fotografuar në një kafene.

Në mbishkrimin e postimit ajo ka shkruar : “Dy ditë për dy????‍❤️‍????” , që do të thotë se ajo dhe i dashuri i saj vendosën të kalojnë pak kohë së bashku, në çift, pa fëmijët dhe larg detyrimeve të tyre profesionale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH