Sport

Lojtari hungarez dërgohet ne spital/ Panik në ndeshjen Skoci-Hungari

Shkruar nga Liberale

Lojtari hungarez dërgohet ne spital/ Panik në ndeshjen Skoci-Hungari

Një dëmtim i rëndë ka ndodhur në sfidën mes Skocisë dhe Hungarisë në Shtutgrat.

Sulmuesi hungarez, Barnabas Varga u përplas në zonë dhe ra menjëherë në tokë.

Gjendja e tij dukej e rëndë, pasi lojtarët shkuan menjëherë ta mbulonin, ndërkohë që stafi mjekësor bënte punën e vetë.

Më pas ai u shoqërua menjëherë me barelë jashtë fushe, duke u transportuar menjëherë në spital.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH