Sport

Krizë fanellash në Elbasan? Lojtarët luajnë me fanellat e shokëve (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Krizë fanellash në Elbasan? Lojtarët luajnë me fanellat e

Krizë fanellash në Elbasan? Në këto momente po luhet dueli Kastrioti-Elbasani, i vlefshëm për javën e 26-të në Kategorinë e Parë.

Ajo që vihet re është se lojtarët e Elbasanit luajnë me fanellat e shokëve dhe i zënë emrat me “ngjitës”.


Mesfushori Bedri Greca është duke luajtur me bluzën e Broshkës (33), ndërsa Karakaçi me bluzën e Kurtit (66).

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @football_club_albania

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH