Sport

Hysaj “driblon” gazetarët, pas kthimit në Shqipëri: Jam me pushime!

Shkruar nga Liberale

Hysaj “driblon” gazetarët, pas kthimit në Shqipëri:

Kombëtarja kuqezi u rikthye në kryeqytet, pas përfundimit të ndeshjeve në grupe, në “Euro 2024”.

Gazetarët kanë nxituar të intervistojnë ish-kapitenin dhe mbrojtësin Elseid Hysaj, por ky i fundit nuk ka preferuar të flasë.

“Jo, se do iki, kam edhe unë pushime për të bërë, nuk do rri këtu” – dëgjohet të thotë mbrojtësi.

Hysaj është një nga më të kritikuarit e kuqezinjve në Euro 2024. Më shumë kritika mbrojtësi kuqezi i mori për golinne pësuar me Italinë.

 

Poll
SHQIPENGLISH