Sport

Humbja e Shqipërisë nesër në Suedi më e kuotuara, ja cili është rezultati i preferuar i bastexhinjve në Europë

Shkruar nga Liberale
Humbja e Shqipërisë nesër në Suedi më e kuotuara, ja

Suedia duhet të mposhtë Shqipërinë 1-0 në miqësoret ndërkombëtare të ditës së nesërme. Është kjo ndeshja më preferuar në tregun e rezultateve të sakta të basteve sipas Daily Mail. Humbja 1-0 vlerësohet në 6/1 - ndërsa 12/1 është koeficenti për të fituar Shqipëria me të njëjtin rezultat.

Suedia për të mposhtur Shqipërinë 1-0 ka një koeficient 6/1 në merkaton e 'Rezultati i saktë' dhe konsiderohet si rezultati më i mirë.
Suedia dhe Shqipëria ndeshen nesër në një miqësore ndërkombëtare në Solna - një ndeshje në të cilën vendasit janë favoritë 3/5 për ta fituar.

Anasjelltas, fitorja e Shqipërisë vlerësohet në 4/1, ndërsa një barazim vlerësohet me 29/10 në këto momente.

Ndërkohë, nëse prisni që Shqipëria të shkaktojë trazira - vizitorët vlerësohen me 12/1, 25/1 dhe 14/1 për të fituar përkatësisht 1-0, 2-0 dhe 2-1.

Sky Bet për Suedi-Shqipëri:

Suedia 3/5

Shqipëria 4/1

Shorti 29/10

Shanset Sky Bet në merkaton 'Rezultati i saktë' për Suedinë kundër Shqipërisë:

Suedia fiton 1-0 6/1

Suedia fiton 2-0 13/2

Shqipëria fiton 1-0 12/1

Shqipëria fiton 2-0 25/1

Shqipëria fiton 2-1 14/1

1-1 Barazimi 13/2

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH