Sport

Fusha me dëborë, shtyhet ndeshja e Kategorisë së Parë

Shkruar nga Liberale
Fusha me dëborë, shtyhet ndeshja e Kategorisë së Parë

Ndeshja e javës së 30-të e Kategorisë së Parë, Korabi – Luzi nuk do të luhet për shkak të kushteve të reshjeve të dëborës në Peshkopi.

Me pëlqimin e dy ekipeve Korabi – Luzi do të spostohet për t’u luajtur ditën e mërkurë më datë 24 prill, në orën 15:00.

Ky vendim është marrë në konsensus të plotë me dy klubet e Kategorisë së Parë që ndeshja të luhet në kushte sa më të mira dhe optimale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH