Sport

FOTO E DITËS: Atmosferë elektrizuese pak para ndeshjes me Kroacinë, policët gjermanë hedhin valle me tifozët shqiptarë

Shkruar nga Liberale

FOTO E DITËS: Atmosferë elektrizuese pak para ndeshjes me

Pak para se të nisë ndeshja mes Kroacisë dhe Shqipërisë, tifozët kuqezi në Hamburg vazhdojnë të dhurojnë spektakël dhe të krijojnë atmosferë festive në rrugë. 

FOTO E DITËS: Atmosferë elektrizuese pak para ndeshjes me

 

Mesa duket kjo gjë duket se ka tërhequr vëmendjen e policëve gjermanë, të cilët për disa minuta "harruan detyrën"duke iu abshkuar tifozëve shqiptarë.

FOTO E DITËS: Atmosferë elektrizuese pak para ndeshjes me

Në një video të bërë virale, shihet se si dy policë bashkohen në valle së bashku me tifozët tanë nën ritmet e muzikës popullore shqiptare.

FOTO E DITËS: Atmosferë elektrizuese pak para ndeshjes me

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH