Sport

E pabesueahme! Rei Manaj shënon dy gola për shtatë minuta në pjesën e parë (Video)

Shkruar nga Liberale
E pabesueahme! Rei Manaj shënon dy gola për shtatë minuta në

Rei Manaj i ka dërguar një tjetër “SMS” të zhurmshme trajnerit të Kombëtares, Silvinjo, për ta pasur në konsideratë sulmuesin për rikthimin te kuqezinjtë në vigjilje të Euro 2024.

Është thënë prej javësh se sulmuesi lushnjar mbetet futbollisti shqiptar i momentit në arenën ndërkombëtare.

Manaj e ka treguar veten edhe sot në Superligën turke, ku brenda shtatë minutash në fillim të pjesës së parë ka shënuar dy gola për Sivasporin. Të dy golat Manaj i ka realizuar nga pika e bardhë e penalltisë, pikërisht në minutat 8 dhe 15.

Goli i parë i Rei Manajt  (VIDEO

Goli i dytë i Rei Manajt (VIDEO)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH