Sport

Datat, oraret dhe gjithçka duhet të dini për ndeshjet GJYSËMFINALE të Champions League

Shkruar nga Liberale

Datat, oraret dhe gjithçka duhet të dini për ndeshjet

Champions League është njohur tashmë me katër gjysmëfinalistët e këtij eventi madhështor.

Për ndeshjet e para, Bayern Munich dhe Real Madrid do të ndeshen së bashku të martën më 30 prill në orën 21:00, ndëra Dortmund me PSG është planifikuar për të mërkurën më 1 maj në orën 21:00.


Ndeshjet e kthimit, PSG-Dortmund do të zhvillohet të martën e 7 majit në orën 21:00, ndërsa Real Madrid-Bayern Munich të mërkurën më 8 maj, në orën 21:00.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH