Magazinë

Sikur sa doli nga dushi! Doja Cat u inspirua nga kjo artiste shqiptare. Për kë bëhet fjalë?

Shkruar nga Liberale

Sikur sa doli nga dushi! Doja Cat u inspirua nga kjo artiste shqiptare. Për

Veshja e Doja Cat në Met Gala, duket se është inspiruar nga ylli shqiptar, Rita Ora.

Me një nga veshjet, Doja u shfaq e veshur me robdishan teksa grimin e la me pika loti dhe flokët i kishte prerë të shkurta.

Për ata që nuk e kujtojnë, Rita këtë veshje e kishte bërë para 7 viteve në “MTV EMA” në Londër.

Kjo paraqitje e saj u komentua shumë dhe duket se do të përdoret gjatë edhe nga yjet e tjerë të njohur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH