Showbiz

Zbulohen emrat, ja kush janë tre banoret që do të futen për 24 orë në BBV (Emrat)

Shkruar nga Liberale
Zbulohen emrat, ja kush janë tre banoret që do të futen për

Edhe pak ditë na ndajnë nga ‘Prime’ final i Big Brother Vip Kosova. Ende në garë janë 4 konkurrentë, të cilët po kalojnë tepër momente të bukura brenda shtëpisë përgjatë këtyre pak ditëve që ju ka mbetur në garë.

Kjo dhe për faktin se produksioni, ka menduar për to, duke i çuar çdo ditë ndonjë ish-banor për të krijuar momente të mrekulleshme të gjithë së bashku.

3 banorët e rradhës që do të hyjnë ditën e sotme në shtëpinë më të famshme janë:

1-Alba
2-Blero
3-Ardi ose Miridoni  

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH