Showbiz

Xhesika flet me Dijonisin për sfidën: U gëzova që fitova, ishin disa "haqe" për t’u larë

Shkruar nga Liberale
Xhesika flet me Dijonisin për sfidën: U gëzova që fitova,

Xhesika teksa po bisedonte me Dijonisin, foli për sfidën e saj përballë Glorias, ku kjo e fundit u eliminua.

Ajo tha se u gëzua që fitoi, pasi siç tha, ishin disa “haqe” për të larë.

Këngëtarja se tha shumë fermeret që gjithmonë i kanë thënë se do të dalë, janë përballur me të dhe ajo sërish ka fituar.

Ndërsa, Dijonisi tha se askush nuk duhet të flasë para kohe kur bëhet fjalë për sfidat.

“Nuk e vura re që më ishte bërë dora me gjak. U gëzova shumë që fitova të them të drejten. Ishin disa haqe për të larë. Kur pash dorën me gjak, thashë gjaku i kampionit. Më kanë thënë të gjitha më para, erdhi Artemisa o do të dalësh, por doli ajo. Më pas Himena më that ë njëjtën gjë dhe sërish doli po ajo. Të njëjtën gjë më tha dhe Gloria, sërish fitova”, tha Xhesika.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH