Showbiz

Xheraldina thyen heshtjen për ndarjen e përfolur midis Sarës dhe Ledrit: Unë i kam punët...

Shkruar nga Liberale

Xheraldina thyen heshtjen për ndarjen e përfolur midis Sarës dhe

E ftuar në emisionin ‘In & Out’, Xheraldina Vula ose ndryshe mamaja e Ledrit, ka rrëfyer shumë histori nga jeta dhe karriera e saj.

Xheraldina thyen heshtjen për ndarjen e përfolur midis Sarës dhe

Mes të tjerash ajo u pyet se si janë raportet me Sarën, ish-nusen e saj, pasi mendohet se ajo dhe Ledri i dhanë fund martesës së tyre.

Xheraldina thyen heshtjen për ndarjen e përfolur midis Sarës dhe

Ajo nuk i është përgjigjur pyetjes në mënyrë të drejtpërdrejtë, por tha:

“Unë i kam punët me krejt mirë”.

Ndarja e Ledrit dhe Sarës është përfolur shumë në media, por nga vetë çifti nuk ka ardhur asnjëherë një konfirmim zyrtar apo mohim i zërave. I vetmi person që ka konfirmuar ndarjen deri tani ka qenë menaxheri i Ledrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH