Showbiz

Xhensila Myrtezaj i kthen reston Bes Kallakut? (Video)

Shkruar nga Liberale

Xhensila Myrtezaj i kthen reston Bes Kallakut? (Video)

Mesa duket po zhvillohet një “luftë e heshtur” mes Xhensila Myrtezaj dhe aktorit Bes Kallaku. Pasi ky i fundit publikoi këngën “mosmirënjohja” të gjithë në rrjet e kanë cilësuar një mesazh për ndarjen nga këngëtarja.

Té shumtë kanë qenë ata që e kanë akuzuar këngëtaren si fajtore për prishjen e martesës disa vjeçare duke mbështetur Besin. Dhe si për t’i hedhur më shumë benzinë zjarrit, kjo e fundit pas publikimit të poezisë “në mundsh” ka dhénë një tjetër përgjigje pikante.

Në një postim të fundit ajo shkruan: Mbaje mend e dashur, ti je një diamant dhe askush nuk mund të të thyejë!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH