Showbiz

Wow u shitën për 10 minuta, ja sa shkonte çmimi i biletave për Koncertin e Duas në Kroaci

Shkruar nga Liberale

Wow u shitën për 10 minuta, ja sa shkonte çmimi i biletave

Pak ditë pasi u bë e ditur se Dua Lipa do të mbajë një koncert në arenën e Pulas më 9 qershor të këtij viti, biletat u vunë në shitje këtë mëngjes dhe u deshën vetëm 10 minuta për të shitur të gjitha, shkruan Klix.

Çmimi i biletave për tribunat larg ishte 79 euro – që ishte opsioni më i lirë, por ishin në ofertë edhe ato prej 139 euro për ulëset në lozhë, 109 për parter, 99 për tribunë, dhe biletat platinum (VIP) kushtonin 486.5 euro.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH