Showbiz

WOW! 8 banorë shkojnë në televotim! Ja për kë bëhet fjalë (Foto)

Shkruar nga Liberale

WOW! 8 banorë shkojnë në televotim! Ja për kë

Gjatë Prime të mbrëmjes së djeshme të "Big Brother VIP 3" shkuan në nominim 8 banorë: Liam, Egla, Françeska, Erjola, Meritoni, Lidi, Jetmiri dhe Romeo.

WOW! 8 banorë shkojnë në televotim! Ja për kë

Publiku do të mund të votojë se kë do të shpëtojë, ndërsa të martën do të dalin në televotim dy më pak të votuarit dhe të shtunën e ardhshme do të dalë njëri prej tyre.

Votat e marra deri të martën do t’u bashkohen atyre që do të merren deri të shtunën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH