Showbiz

Vitet thjesht kanë ndaluar për Monica Belluccin! DIVA italiane vjen me fotosesionin "SUPERHOT": Dua të plakem në paqe!

Shkruar nga Liberale

Vitet thjesht kanë ndaluar për Monica Belluccin! DIVA

Diva e famshme italiane, Monica Bellucci, ka dhënë një intervistë për një revistë, duke iu referuar viteve dhe rolit që ka luajtur pamja e saj në karrierën e gjatë këtyre viteve.

Ylli italian në një fotosesion zbulues ka komentuar për "Elle Spain", faktin që po "plaket" duke thënë se: “ është e kotë të shkosh kundër diçkaje që është më e fortë se unë ”.

Më tej ikona e televizionit, Bellucci u shpreh se:  “Unë jam si gjithë të tjerët, i them vetes se është e kotë të shkosh kundër diçkaje që është më e fortë se unë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Letizia Carnevale - Make Up Artist (@letiziacarnevale)

Dhe nëse koha kalon, do të thotë se jemii me fat që jemi ende këtu. Mosha biologjike ka pasoja, nuk i gëzojmë më avantazhet e rinisë. Ka një transformim natyral dhe vjen një moment që duhet ta pranoni. E rëndësishme është të vazhdoj të ndihem mirë dhe të bëj gjëra që më pëlqejnë dhe që më stimulojnë”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE España (@elle_spain)

Poll
SHQIPENGLISH