Showbiz

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi ndezin skenën, ja cila ishte banorja që i qëndroi pranë Jul Dedës

Shkruar nga Liberale

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi


“After Party” i Big Brother VIP 3 Albania ka bërë bashkë ish banorët e këtij edicioni dhe ato të kaluara.

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi

Pjesë e festës ishin fituesja Egla Ceno, finalistët Jul Deda, Heidi Baci dhe Meriton Mjekiqi. E si mund të kishte party pas një duet mes Luiz Ejllit dhe Egla Cenos, fituesit e dy edicioneve të fundit.

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi

Gjithashtu në festë janë edhe Meri Shehu, Roza Lati, Françeska Murati, Ervin Gonxhi dhe ish banorë të tjerë. Por edhe shumë të tjerë të ftuar.

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi

Ilnisa dhe Meritoni kanë mbërritur bashkë në festë të dy të veshur me të zeza.

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi

Heidi dhe Juli janë parë shumë të afërt gjatë mbrëmjes, duke lënë të nënkuptuar se miqësia e tyre e nisur brenda shtëpisë do të vijojë edhe jashtë.

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi

Në skenë performuan fituesi i edicionit të dytë, artisti Luiz Ejlli, Bardhi dhe Fifi. Egla u ngjit dhe performoi krahas Luizit.

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi

Kjo festë e kuruar deri në detaje bëri bashkë dhe shumë VIP-a, moderatorë, gazetarë, artistë dhe figura të televizionit dhe rrjeteve sociale.

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi

VIDEO+FOTO/ Brenda festës pas mbylljes së Big Brother! Egla dhe Luizi

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH