Showbiz

VIDEO/ Zbulohet EMRI i vajzës së Kiarës dhe Luizit, detaji që nuk u shpëtoi ndjekësve

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Zbulohet EMRI i vajzës së Kiarës dhe Luizit, detaji

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli do të bëhen prindër për herë të parë.

Moderatorja është në ditët e fundit të shtatzanisë, ndërsa presin me shumë emocione ardhjen në jetë të vajzës.

Ditën e djeshme çifti kanë përgatitur së bashku edhe valixhen e maternitetit.

Në rrjet është folur shumë për emrin që ata kanë zgjedhur për të vajzën e tyre, ndërsa Kiara ka zbuluar zyrtarisht vetëm shkronjën e parë që do të jetë si babai i saj, L.

Emri Luna është përfolur si zgjedhje e çiftit për vajzën e tyre, kjo pasi moderatorja u shfaq me një varëse me simbolin e hënës pas intervistës me Bora Zemanin. Po ashtu emri Luna shfaqet edhe në videoklipin e fundit të Luizit në këngën “Kce”.

Këto kanë bërë që fansat të krijojnë një këngë dhuratë për çiftin me titullin “Luna”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH