Showbiz

Video/ Xhesika Polo shpërthen në lot! Zbulohet arsyeja

Shkruar nga Liberale

Video/ Xhesika Polo shpërthen në lot! Zbulohet arsyeja

Xhesika Polo, një ndër fermeret më aktive në Ferma VIP ka patur një moment delikat mëngjesin e sotëm.

Këngëtarja ka shpërthyer në lot teksa ishte në stallë duke u marrë me punët e mëngjesit. Pranë saj është gjendur aktori Florian Agalliu i cili është kujdesur për të dhe e ka mbajtur afër.

“Jam vetëm”, ka thënë Xhesika e cila më pas ka mbledhur veten dhe është larguar.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH