Showbiz

VIDEO/ U shfaq me syze në festën e "after party", çfarë ka ndodhur me Heidin? Ish-banorja thotë...

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ U shfaq me syze në festën e "after party",

Heidi Baci, një prej ish-konkurrenteve më të dashura të edicionit të tretë të “BBV3”, u rendit në vendin e katërt në finale e cila u eliminua pas Meritonit.

Përveç Heidit dhe Eglës, prej 3 finalistëve të tjerë kemi patur nga një reagim pas daljes së tyre nga shtëpia.

Teksa modelja ishte pjesë e “After Party-t” të zhvilluar mbrëmjen e djeshme, ajo është shprehur se nuk ka qenë shumë aktive për shkak se ka patur një problem me sytë, gjë kjo që u vu re dhe nga paraqitja e saj me syze në festë.

Ajo u shpreh se shumë shpejt do të kthehet dhe “ju puth shumë”!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eterna Media (@eterna.entertainment)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH