Showbiz

VIDEO U BË VIRALE/ Fansja vrapon për të bërë foto me Dua Lipën, truproja “i fluturon” telefonin në tokë

Shkruar nga Liberale

VIDEO U BË VIRALE/ Fansja vrapon për të bërë foto me

Një video me protagoniste këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është bërë virale në rrjet. Kjo për shkak të sjelljes arrogante të truprojës së saj. 

Në një moment ylli u muzikës Pop, Dua ishte jashtë me të dashurin e saj Callum Turner në Paris, teksa një fanse i është afruar me telefon në dorë për të bërë një foto.

Megjithatë, para se fansja të arrinte Dua-n, bodyguardi i saj i shtyu me forcë dorën, duke bërë që telefoni i saj të binte në tokë. 

Pamjet u shpërndanë në internet dhe fansat kanë ndarë mendimet e tyre se çfarë mendojnë për veprimet e truprojës, ku shumë thonë se ai “thjesht po bënte punën e tij” e ndërsa të tjerë dënojnë sjelljen e tij. Ajo çka tërhoqi vëmendje ishte dhe fakti se Dua nuk reagoi aspak përballë kësaj skene, por vazhdoi të ecte me të dashurin e saj, sikur të mos kishte vërejtur asgjë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH