Showbiz

VIDEO/ Takimi i ngrohtë i Julit me nënën e Elgës pas finales së BBV: Të kam sjellë shqetësime, ishte gërr-vërr...

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Takimi i ngrohtë i Julit me nënën e Elgës pas finales

Julian Deda pas spektaklit të BBV3, ka takuar nënë e Egla Cenos, e ka përqafuar dhe i ka bërë disa komplimente.

Aktori madje e ka uruar për fitoren e së bijës, pas sipas tij e meritonte.

Nëna e Eglës: “A ishit në lojë“?

Jul Deda: “Ti me atë kapelën më ke pëlqyer shumë sot, je gjigande fare”.

Nëna e Eglës: “Më gjigand se ju nuk bëhem dot unë”.

Jul Deda: “Urime! E ka merituar (e puth”)

Nëna e Eglës: “Të gjithë keni fituar”.

Jul Deda: “Ju kemi sjellë pak shqetësime por nuk kishim se çfarë të bënim”.

Nëna e Eglës: “Epo kështu ishte loja”.

Jul Deda: “Epo kështu ishte gërr-vërr”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH