Showbiz

VIDEO/ Ronaldo Sharka dhe Ina Kollçaku puthen në buzë...

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Ronaldo Sharka dhe Ina Kollçaku puthen në buzë...

Emisioni “Big Brother Fan Club” ka nisur sot plot me surpriza. Dy opinionistët Ronaldo Sharka dhe Ina Kollçaku kanë improvizuar dasmën e Ilnisës me Meritonin. Dyshja kanë hyrë në studio me muzikë popullore dhe i kanë dhënë njëri-tjetrit një puthje në buzë.

Ronaldo thotë me shaka:

Tashmë unë jam Ronaldo Kollçaku.
Të ftuarit në studio thonë me shaka se kjo dasmë ishte më e bukur se ajo që u realizua brenda shtëpisë.

Videon e gjeni në linkun më poshtë:

https://youtu.be/B8XHmrymi2M?si=WVtzgm70l9fDigfa 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH