Showbiz

VIDEO/ Pasi bëri gati valixhen për të ikur, Françeska tregon arsyen e fortë përse vendosi të qëndrojë!

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Pasi bëri gati valixhen për të ikur, Françeska

Pas debatit me Ilnisën dhe Meritonin ku Françeska filloi menjëherë të bënte gati valixhet për t'u larguar nga shtëpia e Big Brother, sot ajo ka shpjeguar asryen që ebëri të ndryshonte vendim dhe të qëndronte në shtëpi.

VIDEO/ Pasi bëri gati valixhen për të ikur, Françeska

Pasditen e sotme ajo ka zhvilluar një bisedë në ambientet e jashtme të shtëpisë teksa flet për sitatën e mbrëmshme dhe për vendimin që Françeska mori për tu larguar nga formati dhe flet për ‘mbështetjen’ që Jetmiri i dha asaj.

VIDEO/ Pasi bëri gati valixhen për të ikur, Françeska

“Unë mbrëmë do kisha ikur Heidi më beso, që isha mërzitur. Më kanë mbyllur derën me zor. Të ishte për të tjerët kisha ikur. Më ka dhënë një mbështetje shumë të madhe mbrëmë.”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH