Showbiz

VIDEO/ Mund të jenë zënë dhe nuk flasin, por Romeo dhe Heidi kapen në momente intime

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Mund të jenë zënë dhe nuk flasin, por Romeo dhe Heidi

Romeo dhe Heidi duket se kanë lënë pas debatet dhe kanë kaluar disa momente intime me njëri-tjetrin.

Heidi i është ulur në prehër Romeos, teksa ai po qëndronte i vetëm në oborr, dhe për disa çaste kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime.

Dy banorët e spektaklit televiziv "BBVA3", teksa u pyetën nga një banore tjetër në qoftë se janë pajtuar, ata u përgjigjën të dy "jo".

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH