Showbiz

VIDEO/ Meritoni e prek në të pasme, Ilnisa: Dua një gjë të ëmbël...

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Meritoni e prek në të pasme, Ilnisa: Dua një gjë

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi po vazhdojnë të jenë më të afërt se kurrë me njeri-tjetrin.

Teksa ishin shtrirë të përqafuar së bashku, moderatori e preku gazetaren në vende intime, pa u shqetësuar për praninë e kamerave.

Meritoni shihet teksa i kap të pasmet Ilnisës dhe e puth e përkëdhel pa u shqetësuar aspak nga kamerat që vëzhgojnë 24 orë. 

Ndërsa në momentin që u shtrinë në krevat, dyshja u mbuluan me çarçaf dhe shkëmbyen puthje.

“Larg nga unë, t’i nuk ke limite”, i drejtohet Ilnisa në një moment, më pas i kërkon: “Shko më merr një kos frutash, dua të ha një gjë të ëmbël. (Qesh)”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH