Showbiz

VIDEO/ Me veshjen provokuese, Xhensila Myrtezaji shfaqet në...

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Me veshjen provokuese, Xhensila Myrtezaji shfaqet në...

Kohët e fundit është aluduar se Xhensila Myrtezaji dhe Bes Kallaku janë ndarë. Ndërkohë kjo është një dilemë për fansat e çiftit, edhe pse të gjitha rrethanat thonë se martesa e tyre ka marrë fund, por ende nuk ka një reagim zyrtar nga ata.

Ndërkohë, Xhensila Myrtezaj, ka mbajtur koncertin e parë pas lajmeve të ndarjes, ku është shfaqur me një veshje mjaft provokuese.

Kujtojmë se pak ditë më parë, Xhensila bëri një reagim ndaj akuzave të reperit shqiptar se ajo ka tradhtuar Bes Kallakun.

Këngëtarja u tregua e ashpër në reagimin e saj ku gjithashtu, pranoi se është në një moment delikat.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH