Showbiz

VIDEO/ “Më kape c*cën moj, kjo është dhunë", ç’po ndodh mes Eglës dhe Erjolës?

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ “Më kape c*cën moj, kjo është dhunë",

Banorët e Big Brother Vip: Egla Ceno, Erjola Doçi, Liam Osmani dhe Julian Deda, teksa ndodheshin jashtë, kanë kaluar disa momente humori ku nuk kanë munguar dhe batutat mes tyre. 

Në një moment kur Erjola gudulis Eglën, kjo e fundit duke qeshur i thotë: “Jo, jo se mund të vdes nga kilikosja”.

Pjesë nga biseda: 

Egla: O Jul banane, banane.

Egla-Erjola: Jo se mund të vdes, kjo është dhunë. Mund të vdes nga kilikosja.

Erjola: Se më pëlqen kur bën…

Egla: Mos se më kape c*cën!

Juli: Thuaj mos më kilikos se në Berat e kemi…!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH