Showbiz

VIDEO/ “Largoj duart Egla, mos më prek, do marrësh zarf të zi! ”- Tone të larta, Roza Lati dhe Egla nuk përmbahen

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ “Largoj duart Egla, mos më prek, do marrësh zarf të

Gjatë debatit me Egla Cenon, Roza Lati i tha aktores se ajo i zmadhon gjërat, duke i cituar pjesën kur aktorja kishte thënë që e kishte Jetmir Salaj e ka kapur për krahu, në shtëpinë e “BBVIP”.


Në një moment gjatë debatit, Roza ka aktruar para banorëve një skenë sikur aktorja po e dhunonte me dorë.

“Zemër s’je vetëm ti aktore. Vetëm se të preku Jetmiri the më ka shkundur. Largoji duart Egla, mos më prek Egla. Mos më prek. Largoji ato duar Egla mos më prek”- aktroi Roza.

“Me fal, më fal. Po aktron”- u shpreh Egla duke qeshur.


“Egla moj me ato duart e gjata, do marrësh zarf të zi përsëri”- tha Roza ndërsa u largua duke konsumuar ujë.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH