Showbiz

VIDEO/ Juli komenton sjelljen e Rozës “Është një nga hipokritet më të mëdha”

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Juli komenton sjelljen e Rozës “Është një nga

Debatet dhe tensionet kanë mbizotëruar sot në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Albania’ . Por ai mes Julit dhe Rozës është i hershëm. Dy banorët i gjejmë gjithmonë duke diskutuar dhe mes tyre nuk mungojnë as gjykimet personale.

Juli komentoi pasditen e sotme teksa ishte duke qëndruar në ballkon me banorët sjelljen e Rozës, ndërsa e cilëson si një nga hipokritet më të mëdha që ekzistojnë. Në spektaklin e sotëm pritet të zbulohet zanafilla e një sërë debateve që kanë ndodhur gjatë javës në shtëpi.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH