Showbiz

VIDEO/ Juli dhe Ledjona flasin për Ilnisën: Drejtoresha e dështuar

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Juli dhe Ledjona flasin për Ilnisën: Drejtoresha e

Gjatë mesditës së sotme Juli ka folur me Ledjonën për Ilnisën.

Teksa janë duke biseduar Ledjona  e quan këtë të fundit drejtoreshë e dështuar ndërsa Juli e quan drejtoreshë e ujërave të zeza.

Presim të shohim se si do ti komentoj Ilnisa këto fjalë të kundërshtarëve të saj në lojë nëse video do të shfaqet  në prime-n e ardhshëm.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH