Showbiz

VIDEO/ Ja si Sara e "BBV" “flirtonte” me Don Xhonin “live” në emision

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Ja si Sara e "BBV" “flirtonte” me Don Xhonin

Romeo Veshaj dhe Sara Gjordeni janë dy personazhe mjaft të komentuar të Big Brother Vip 3.

Sikurse janë shprehur dhe ata vet, dyshja kanë punuar së bashku edhe me Donaldin në një “Late Night Show” të quajtur “Binjakët”. Sara Gjordeni ka qenë bashkëpunëtorja e vëllezërve Veshaj, e cila herë pas here vinte në skenë me pyetje pikante për të ftuarit.

Një video që po qarkullon në rrjet, ku Don Xhon ka qenë i ftuar i binjakëve, ndërsa Sara shfaqet tejet sensuale në skenë, duke provokuar të ftuarit e vëllezërve Veshaj.

Ndërkohë, ju mund ta shihni të plotë në you tube tek emisioni i plotë kur Don Xhoni ka qenë i ftuar tek “Binjakët”, ku momenti me Sarën fillon në minutën 57:38.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH