Showbiz

VIDEO/ Çiljeta suprizohet nga partneri, këngëtarja vesh bluzën e Alban Hoxhës për ta përshëndetur

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Çiljeta suprizohet nga partneri, këngëtarja vesh

Çiljeta Xhilaga është suprizuar në mënyrë të veçantë nga partneri i saj, Alban Hoxha. 

Një parashutë në të cilën shkruhej “Partizani” fluturoi mbi “Ferma VIP”, në të dhe një dron me fotografinë e këngëtares.

Pas kësaj surprize, Çiljeta u emocionua shumë ndaj dhe veshi fanellën e sportistit për ta përshëndetur.

Fermerët e tjerë u lumturuan dhe përqafuan këngëtaren për këtë surprizë të këndshme për të. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH