Showbiz

VIDEO/ Heidi dhe Romeo qajnë teksa flasin për lidhjen dhe debatet mes tyre: Nuk dua...

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Heidi dhe Romeo qajnë teksa flasin për lidhjen dhe debatet

Romeo dhe Heidi nuk i kanë mbajtur dot lotët pasi kanë sqaruar debatet mes tyre, të lindura së fundmi. 

Aktori i tha Heidit se nuk do donte të ishte motivi që ajo të qante, ndërsa ajo tha se përkundrazi, ai e bën të buzëqeshë.

Pjesë nga biseda mes Romeos dhe Heidit: 

Romeo: Nuk dua të jem unë motivi që ti qan zemër, jo nuk e dua. Unë se them dot mendimin tim…jo shpirti nuk dua të jem unë ai që ti të qash.

Heidi: Ti më bën për të qesh!

Romeo: Nëse të kam bërë presion të kërkoj falje!

Hedii: Mos fut këto terma, sinqerisht e kam.

Romeo: Ça shof unë është e vërtetë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH