Showbiz

VIDEO/ Çfarë pritet të ndodhë sot? Fermerët bëhen gati për spektaklin "Ferma Vip"

Shkruar nga Liberale
VIDEO/ Çfarë pritet të ndodhë sot? Fermerët

Fermerët kanë filluar të përgatiten për mbrëmjen e spektaklit të “Ferma VIP” që nis në orën 21:00 në ekranin e Vizion Plus.

Ndërsa vijon ende televotimi për fermerin apo fermeren që do të largohet sonte nga gara.

Përmes rrëfimeve, komenteve, artit, pasioneve, raportit mes njëri tjetrit dhe mallit për jetën që lanë pas, personazhet e fermës VIP, gjatë këtyre ditëve  i kanë dhuruar publikut të gjitha ngjyrat e një bashkëjetese model.

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH