Showbiz

VIDEO/ Çfarë po ndodh në "BBV"? Romeo ‘kërcënon’ banorët

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Çfarë po ndodh në "BBV"? Romeo

Vëllai i Madh u dha një mision sekret Ilnisa Agollit dhe Liam Osmanit për të fshehur gjërat në shtëpinë e “Big Brother VIP3” dhe të bënin rrëmujë.

Egla Ceno arriti që t’i kapte ata teksa po bënin rrëmujë dhe ngriti gjithë banorët e tjerë nga gjumi. Por ata nuk e kuptuan se ky ishte një mision sekret, e si pasojë nisën edhe debatet.

Mëngjesin e sotëm, Romeo Veshaj i kërcënoi personat që kishin fshehur kafen se nëse nuk tregonin ku është, do merrte ushqimin dhe do e hidhte në pishinë.

“Kush e ka marrë kafen se do e gjeni gjithë ushqimin në pishinë”, thotë Romeo. Këtu ndërhyn Julian Deda i cili i thotë: “Shko e hidhe”.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH