Showbiz

VIDEO/ Çfarë e lidh Sara Hoxhën me reperin gjerman? Shfaqen duke festuar...

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Çfarë e lidh Sara Hoxhën me reperin gjerman? Shfaqen

Sara Hoxha dhe reperi i njohur Ledri Vula janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Pas lajmeve që bënë bujë me ndatjen e tyre, Sara së bashku me vajzën, Poem u larguan drejt Gjermanisë. 

Së fundmi një video po qarkullon në TikTok, ku Sara duket duke festuar në një klub nate dhe krah saj është një reper i famshëm Gjerman, i quajtur Luciano ose i njohur me emrin e tij të artit “Loco”, si dhe këngëtarja Dhurata Dora.

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH